Imprezy

Magiczne Walentynki w Krainie Światła na Gubałówce

W Walentynki 14 lutego szczyt Gubałówki zamieni się w prawdziwy raj dla zakochanych. Wyjątkowy klimat tworzą tam iluminowane rzeźby Krainy Światła otwartej jeszcze do końca miesiąca. Na Walentynki przygotowano tam jednak o wiele więcej atrakcji. Przez cały dzień skrzynka św. Walentego będzie czekać na miłosne listy.

Już o godz. 15:30 w Walentynki rozpocznie się zabawa muzyczna prowadzona przez DJ-a i koncert życzeń, podczas którego będzie można zamówić ulubioną piosenkę z dedykacją dla drugiej połówki. Odwiedzający Gubałówkę będą mieli także okazję uwiecznić wyjątkowe chwile korzystając z fotobudki.

Walentynki dla całych rodzin

Goście ośrodka będą mogli wcielić się w rolę władców zimowej krainy – tego dnia wyrzeźbiony zostanie dla nich lodowy tron. Na tych, którzy dopiero szukają miłości i wszystkich ciekawych swojej przyszłości czekać będzie wróżka. Nie zabraknie także smakołyków – wielbiciele słodyczy będą mogli skusić się na darmową watę cukrową, a dla tych, który poczują większy głód przygotowano pieczenie kiełbasek dostępnych w restauracji Tarasy.

Miłosne listy na Gubałówce

Na godz. 18.00 zaplanowano najważniejszy punkt programu – uroczyste odczytywanie miłosnych listów. Przy specjalnie udekorowanym stole zakochani będą mieli także okazję publicznie wyrazić uczucia i doświadczyć najbardziej romantycznej chwili w życiu – oświadczyn.

Tej zimy przy dolnej stacji ośrodka PKL Gubałówka czeka nowa atrakcja – ze specjalnie wyprofilowanego w śniegu toru o długości 140 m i różnicy wniesień 16 m można zjeżdżać na pontonach.

Krainę Światła na Gubałówce można podziwiać codziennie od godz. 16:00, tylko do końca lutego.

Źródło i zdjęcie: Polskie Koleje Linowe

jackrecommends #walentynki #zakopane #gubalowka #tatry #polskiekolejelinowe #zima #góry #ferie #zakochani #magia