Podróże

A Ty, co zobaczysz?

Nie każdy wie, że mimo domowego odosobnienia można tyle zwiedzić! Bez ryzyka złamania zasad kwarantanny, bez kolejki i bez biletu, przez 24h na dobę można wybrać się w wirtualne podróże.

W tym trudnym czasie, gdy w obawie przed epidemią zmuszeni jesteśmy pozostać w odosobnieniu rekomendujemy #zostanwdomu ale #niemarnujczasu.

Nie każdy wie, że mimo domowego odosobnienia można tyle zwiedzić! Bez ryzyka złamania zasad kwarantanny, bez kolejki i bez biletu, przez 24h na dobę można wybrać się na wirtualne wycieczki. Wystarczy dostęp do komputera i internetu.

Na przykład na Mazowszu warto obejrzeć bogate zbiory sztuki w Muzeum Narodowym w Warszawie, odbyć multidyscyplinarną podróż przez wieki w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, podziwiać unikalną kolekcję obrazów w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu czy odbyć wyprawę z przewodnikiem po klimatycznym skansenie w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.

Zapraszamy na wirtualne szlaki 😉

Zdjęcia: Facebook.com

jackrecommends #podróże #wycieczki #wyprawy #warszawa #mazowsze #muzeumnarodowe #muzeumwilanów #skansensierpc #sierpc #muzeummalczewskiego #radom

Brak następnych