Miejsca

Weekend z Termami Mszczonów

Zbliża się kolejny weekend a także wakacje, a ty nie masz pomysłu jak je ciekawie spędzić? Potrzebujesz atrakcyjnej oferty, która spełni oczekiwania twoich najbliższych? Termy Mszczonów to idealny pomysł na udany odpoczynek dla całej rodziny. Po doskonały humor nie trzeba wybierać się daleko. Tylko 45 km od Warszawy czekają na was baseny z unikalną, słodką wodą termalną wydobywaną z głębokości 1602,5 m. Jesteście gotowi na przygody? To w drogę!


Dzięki dwóm basenom z surową wodą termalną o temperaturze 32-34°C oraz wannom jacuzzi możecie pozwolić sobie na chwilę relaksu, korzystając jednocześnie z doskonałych właściwości mszczonowskiej wody. Na wielbicieli wodnego szaleństwa czeka basen rekreacyjny ze zjeżdżalniami oraz sztuczną rzeką. Jego przystępna głębokość – maksymalnie 1,40 m oraz wysoka temperatura wody wynosząca 28-32°C sprawiają, że jest to idealny basen do rodzinnych zabaw, również dla osób, które nie potrafią pływać. W promieniach słońca zadbacie o swoją kondycję, ścigając się w basenie sportowym, grając z dziećmi w siatkówkę plażową na jednym z trzech boisk lub ćwicząc na urządzeniach w siłowni pod chmurką. Maluchy z pewnością ucieszą się na widok brodzika dziecięcego z mini zjeżdżalnią oraz fontann. Czy potrzeba czegoś więcej w upalny, letni dzień? Po wodnych przygodach, na najmłodszych czeka także mnóstwo atrakcji na dużym placu zabaw, a plaża trawiasta to niezliczona ilość pomysłów na dziecięce szaleństwa pod czujnym okiem opalających się rodziców. Uatrakcyjnieniem oferty basenowej są sauny suche, które pomogą oczyścić ciało z toksyn, a także grota solna. Relaksacyjna muzyka oraz nastrojowe oświetlenie pozwolą wam się całkowicie odprężyć, a przy okazji cała rodzina skorzysta z terapeutycznych właściwości takiego seansu.

Jeśli po kilku godzinach zabaw w wodzie i na plaży trawiastej wciąż będzie wam mało, to z pewnością warto zwiedzić okoliczne atrakcje, zwłaszcza na dwóch kółkach, bo w okolicy Term znajduje się kilka ciekawych tras rowerowych, a wypożyczalnia rowerów, która również jest w ofercie udostępnia sprzęt bezpłatnie. Na zwiedzanie np. zabytkowego zespołu pałacowego w Radziejowicach z największą w Polsce stałą galerią malarstwa Józefa Chełmońskiego równie dobrze można wybrać się pieszo lub techniką nordic walking. A wszystko to w otoczeniu pięknych mazowieckich krajobrazów. Nie marnujcie więcej czasu przed telewizorem, koniecznie sprawdźcie szczegóły oferty na www.termy-mszczonow.eu i spędźcie w Mszczonowie doskonały, rodzinny weekend, który zapewni wam mnóstwo niezapomnianych wspomnień. Do zobaczenia przy basenie!

 

Kompleks Basenów Termalnych
Adres: ul. Warszawska 52, 96-320 Mszczonów
Telefon: +48 46 857 87 81
Internet: www.termy-mszczonow.eu

 

 

Materiał powstał we współpracy z Mazowiecka Regionalną Organizacją Turystyczną
Źródło i zdjęcia: www.ModaNaMazowsze.pl

*****
#JackRecommends #Poland #best #events #places #trends #travel #lifestyle #blog #najlepsze #imprezy #miejsca #trendy #podróże #weekend #mazowsze #mszczonow #termymszczonow>