Miejsca

Świętokrzyskie – atrakcje z certyfikatem

Kiedy zbliża się krótszy lub dłuższy weekend albo urlop, pojawia się pytanie dokąd tym razem… Inspiracji szukamy wśród bliskich i znajomych, w przewodnikach, w różnych mediach: internecie, radiu, prasie i telewizji. Jednak zawsze pozostaje pytanie czy będzie to faktycznie najlepszy wybór w Świętokrzyskim. Czy można mieć pewność, że wybrane miejsce lub impreza będzie tym niepowtarzalnym „must see”, dla którego warto przyjechać tu nawet z drugiego końca Polski.

Stąd od 2003 roku Polska Organizacja Turystyczna certyfikuje najciekawsze i najlepsze produkty turystyczne w Polsce, a od 2008 roku przyznawany jest Złoty Certyfikat jako specjalne wyróżnienie dla już certyfikowanych produktów turystycznych, których atrakcyjność rozwinęła się w sposób wyjątkowy. Certyfikat to swego rodzaju znak jakości rozumianej jako ciekawe, unikalne, jedyne w swoim rodzaju miejsce lub wydarzenie.

Do corocznie organizowanego konkursu zgłoszono wiele niezwykle ciekawych obiektów, miejsc, wydarzeń… Certyfikowane atrakcje wskazują i wyznaczają wysokie standardy kompleksowych usług turystycznych w Polsce. Certyfikat „Najlepszy Produkt Turystyczny” jest gwarancją spędzenia czasu wolnego w sposób wyjątkowy.  Znajdź zatem najlepsze atrakcje i przeżyj wiele niezapomnianych chwil, bogatych w doznania kulturalne, rozrywkowe i rekreacyjno-przygodowe.

 

Źródło i zdjęcia: Polska Organizacja Turystyczna

#certyfikatpot #świętokrzyskie #swietokrzyskie #kielce #szlakarcheogeo #archeogeo #jarmarkjagiellonski #festynrycerski #szlakprzygody #przygoda #baseny #basenymineralne #uzdrowisko #soleczdrój #sauna #wellness #spa

>