Imprezy

Startuje Zimowy Narodowy

Nawet najstarsi górale nie są w stanie przewidzieć jaka będzie pogoda tej zimy i czy będzie nam dane w miarę swobodnie uprawiać sporty zimowe. Ale w Warszawie śmiało możemy zapomnieć o tych problemach. Już 2 grudnia rusza jubileuszowa 5. edycja Zimowego Narodowego. Na płytę PGE Narodowego powróci Zimowe Miasteczko, lodowiska, górka lodowa i wiele innych atrakcji, z kolei na parkingu podziemnym powstanie kryty skatepark.


W tym roku, ze względu na kalendarz meczów piłkarskich rozgrywanych na PGE Narodowym, Zimowy Narodowy rusza 2 grudnia. Powrócą stałe atrakcje, lodowiska, górka lodowa, curling, bumper cars, skatepark. Będzie też mnóstwo akcji specjalnych i imprez towarzyszących, a to wszystko z okazji 5 urodzin Zimowego Narodowego!

Tegoroczną nowością będzie kształt Zimowego Miasteczka, który z pewnością zaskoczy stałych bywalców lodowisk na PGE Narodowym. Będą atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

– Zimowy Narodowy wraca po raz piąty! To projekt, który wpisał się na stałe w kalendarz imprez zimowych stolicy, czego potwierdzeniem jest nagroda za Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2017 i który podbił serca warszawiaków i gości z innych miast! Lodowiska, górka lodowa i pozostałe atrakcje, to okazja do aktywnego spędzenia czasu wolnego z bliskimi, ale przede wszystkim Zimowy Narodowy jest miejscem, które tworzy niezapomniane emocje, chwile i wspomnienia. Stąd jego sukces. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich 2 grudnia, właśnie na Zimowy Narodowy, aby sami poczuli tą magię i wyjątkowość tego miejsca – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications i organizator Zimowego Narodowego.

Na wszystkich gości Zimowego Narodowego i Skateparku czeka sporo atrakcji i dodatkowych eventów. Organizatorzy zachęcają do śledzenia profilu Zimowego Narodowego na facebooku, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące projektu. Zimowy Narodowy potrwa od 2 grudnia do początku marca.

Zimowy Narodowy został zauważony i doceniony na świecie dwiema prestiżowymi nagrodami, Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards. 25 września 2017 roku Zimowy Narodowy został również wyróżniony Certyfikatem Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2017 w konkursie zorganizowanym przez Polską Organizację Turystyczną.

Więcej informacji: www.zimowynarodowy.pl
Snapchat: zimowynarodowy
Facebook: www.facebook.com/zimowy.narodowy
Instagram: zimowynarodowy

 

Źródło i zdjęcia: materiał prasowy Testa Communications

*****
#JackRecommends #Poland #best #events #places #trends #travel #lifestyle #blog #najlepsze #imprezy #miejsca #trendy #podróże #warszawa #zima #sport #rekreacja #zabawa #dzieci #rodzina #zimowynarodowy>