Imprezy

Snow Expo nie tylko dla narciarzy

Idzie zima! Skocznia narciarska dla dzieci, symulator dla dorosłych, pokazy mody dla kobiet, tor z nartami biegowymi dla wszystkich. Oprócz tego spotkania ze sportowcami, trenerami, fachowcami i… góralami oczywiście też. To tylko część atrakcji podczas Snow Expo w weekend 4-5 listopada na PGE Narodowym w Warszawie.

 

Już sam skład ekipy zachęca do odwiedzenia imprezy. Nie co dzień w jednym miejscu można będzie spotkać takie osoby jak Apoloniusz Tajner, Staszek Karpiel-Bułecka, Mateusz Kusznierewicz, Maryna Gąsienica Daniel, Maciek Bydliński, Ania Mąka, Szymon Bębenek, Krystyna i Grzegorz Guzik, Jan Antolec i Maciej Staręga. Wreszcie Tomek Kurdziel, Marcin Szafrański, Sebastian Szczęsny, Robert Psiuk, Kuba Cieślar i Michał Szypliński. Zarażą pasją, doradzą, opowiedzą, pożartują.

W strefie EXPO do ubiegłorocznych Wystawców dołączyli nowi. Biznes Klub PGE Narodowego będzie pękał w szwach.

Jeśli ktoś jeszcze nie zdecydował, gdzie w tym sezonie pojedzie na narty – będzie doskonała okazja do przeglądu propozycji z całej Europy. Regiony i stacje narciarskie z Polski, Czech, Słowacji, Austrii, Włoch, Francji, Hiszpanii i Andory. Wielcy i znani producenci sprzętu obok niszowych firm zaprezentują najnowsze kolekcje na sezon 2017/18. Helly Hansen, Peek performance i Spyder wyjdą w pokazach mody. Na prawdziwym śniegu pobiegacie dzięki SUPERSNOW wspieranemu przez Kotelnicę Białczańską, Hotel Bania, Termy Bania i TatrySki. A zawody biegowe zorganizuje dla WasTatra Holding.

Jest też NOWOŚĆ – Strefa Sprzedażowa! AIRBIKE Ostrobramska, GO SPORT i NTN Serwis zamienią loże VIP PGE Narodowego w raj miłosników zimowego szaleństwa oferując najnowsze kolekcje naszych Wystawców. W pełnej rozmiarówce i z widokiem, przy jakim nigdy jeszcze nie kupowaliście. Zapraszamy i do zobaczenia na PGE Narodowym.

Wydarzenie odbędzie się 4 i 5 listopada 2017 roku w godz. 9.00-18.00. Więcej informacji: www.pgenarodowy.pl/a22fd

 

Zdjęcie: Materiały prasowe Austria.info

 

*****
#JackRecommends #Poland #best #events #places #trends #travel #lifestyle #blog #najlepsze #imprezy #miejsca #trendy #podróże #targi #snowexpo #narty #góry #zima #pgenarodowy>