Blog

First Warsaw Golf – chłodny prestiż

Jeśli chcecie dowartościować swój wizerunek poprzez grę w golfa to miejsce dla Was. Na polu będącym gospodarzem prestiżowych turniejów spotkacie wielu biznesmenów z różnych krajów oraz znanych aktorów i celebrytów – można zrobić sobie niepowtarzalne selfie. Cały ten światowy blichtr mieści się w jednym – dużym i komfortowym namiocie z restauracją z klimatycznym tarasem. Jest miejsce do zabaw dla dzieci na powietrzu. Brakuje jednak większego zaplecza i miejsc noclegowych – szkoda, że klub przez tyle lat nie dorobił się ich. W moim subiektywnym odczuciu atmosfera obsługi była raczej chłodna, ale skoro to wyznacznik prestiżu, to OK.

 

First Warsaw Golf, gospodarz European Challenge Tour i siedziba Krajowego Centrum Praktyki PGA, jest najstarszym klubem golfowym na Mazowszu.

Dobra lokalizacja – tylko 25 km od centrum Warszawy i 20 km od lotniska Warszawa-Modlin.

Zbudowany na terenie zalewowym Wisły – pierwsze 12 dołków stanowi wyzwanie dla każdego poziomu golfisty, a dokładność jest kluczem do uzyskania dobrego wyniku.

Oprócz legendarnego 18-dołkowego pola Par 72 Championship, oferuje 9 dołków dla początkujących.

Dystanse od 56 do 154 metrów długości, a całkowita długość trasy nie przekracza 1 km.

 

First Warsaw Golf & Country Club
Adres: Golfowa 44, Rajszew, 05-110 Jabłonna
Telefon: +48 530 577 477
Mail: golfclub@fwgcc.pl
Internet: www.fwgcc.pl

 

 

Zdjęcia: FWGCC, J.A.Kwiatkowski/GoodPress

Materiał powstał we współpracy z Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną
*****
#JackRecommends #Poland #best #events #places #trends #travel #lifestyle #blog #najlepsze #imprezy #miejsca #trendy #podróże #golf #fwgcc #firstwarsawgolf #rajszew #mazowsze>