Trendy

Deskorolka elektryczna – niezły odjazd

Środek lata więc nowe gadżety są jak najbardziej na czasie. Tym razem moją uwagę przyciągnęła deskorolka elektryczna Manty. Gadżet dla facetów, dla kobiet, a dla młodzieży już na pewno. Sprzęt podobno jest już popularny, więc wynika z tego, że osobiście jestem nieco „wczorajszy” w kwestii nowinek. Tym bardziej zacieram ręce na możliwość przetestowania wehikułu. Marzy mi się taki rajd do Trakcie Królewskim jako zupełnie nowy wymiar miejskiego zwiedzania.

 

Smart Balance Board MSB002 COBRA to kolejny model popularnej deskorolki elektrycznej w portfolio Manta. Manta Cobra, względem poprzedniego modelu tj. MSB001 Viper wyróżnia się przede wszystkim większymi, 10-calowymi kołami o zwiększonej przyczepności. Nowe pompowane koła pozwalają na jazdę po mniej równym terenie, a nie tylko po prostej powierzchni. Deskorolka może pokonać drogę o kącie nachylenia do 15 stopni. To oznacza, że bez trudu poradzi sobie na niewielkich wzniesieniach. Manta MSB002 Cobra posiada potężne silniki o mocy 2 x 350 W, które pozwalają na jazdę z prędkością do 12 km/h. W celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkownika, deskorolka wyposażona została w sygnalizację dźwiękową informująca o przekroczeniu bezpiecznej prędkości.  Na jednym ładowaniu baterii może pokonać dystans nawet do 12 km i jest w stanie wytrzymać ciężar do 120 kilogramów.

Deskorolka może pełnić rolę zabawki lub oryginalnego gadżetu dla tych, których fascynują nowinki technologiczne. Manta Cobra z wbudowanym żyroskopem to wyjątkowo nowoczesny środek transportu. Sterowanie deską jest niezwykle łatwe i odbywa się w prosty sposób poprzez minimalny balans ciałem. Zaawansowana konstrukcja pozwala na wykonywanie piruetów oraz innych wyszukanych ewolucji. To także wybiegająca w przyszłość elektryczna alternatywa dla popularnej hulajnogi, ale bez konieczności używania rąk. Specjalny sygnał dźwiękowy oraz świetlny odpowiednio wcześniej powiadomi użytkownika o niskim stanie baterii. Każdy model Manta Smart Balance Board MSB002 COBRA wyposażony jest w dodatkową torbę do łatwiejszego transportu.

To wprost idealny gadżet dla każdego aktywnego i nowoczesnego mężczyzny oraz wymarzony prezent dla dziecka. Sprawdzi się także podczas długich i męczących zakupów w galeriach handlowych, ale także na wakacyjnych wędrówkach.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 1499 PLN

Specyfikacja techniczna Manta Smart Balance Board 10″ MSB002 COBRA:

Wymiary (SxWxG): 650x290x270 mm
Waga: 14 kg
Bateria:     4.4 Ah bateria litowa 36 V
Kolor: Czarny
Moc urządzenia: 350 W x 2
Udźwig: 120 kg
Temperatura pracy:  10°C ~ 40°C (opt. temp. 10°C ~ 30°C)
Czas ładowania: około 3 h
Maksymalne obciążenie:  120 kg
Rozmiar kół:  10″ pompowane
Odległość od ziemi: 65 mm
Maksymalna prędkość:    do 12 km/h
Zasięg na jednym ładowaniu: 12 km
Maksymalna zdolność pokonywania wzniesień:     15°
Moc silnika: 2×350 W

 

Jackrecommends-manta-deskorolka-elektrycznaFot. materiał prasowy Manta

Więcej informacji: http://www.manta.com.pl/pl/msb002

#Jackrecommends #deskorolka #elektryczna #manta #cobra #podróże #lifestyle #gadżety #miasto #teren #transport #rodzina #wakacje #dzieci #weekend>